Playr cz – private Minecraft Vanilla

minecraft-server

Náš privátní Minecraft Vanilla server, slouží pro zábavu naší redakce a vybraných jedinců. Ano jedná se o server, na kterém natáčíme naše minecraftové let’s playe. Gamemode je zde survival a obtížnost easy. Server hostujeme u fakaheda.eu, protože jsou zkrátka super.

Na serveru je whitelist. Pokud byste si u nás chtěli zahrát, čtete níže.

Chci si u vás zahrát

V první řadě si prosím rozmyslete, zda u nás chcete opravdu hrát, máte na to čas a chuť a budete se tomu chtít věnovat i za měsíc či rok. Nerad bych nabíral hráče, co jen udělá „bordel“ a už se na serveru nikdy neukáže. Samozřejmostí je znalost a dodržování pravidel serveru.

Žádost můžete posílat, pouze pokud splňujete následující podmínky. Pokud ne prosím nepište, na server vás nepustím ani vám neodepíšu. Splnění podmínek vám nezaručuje přijetí na server. Určitě neberu každého, naopak si budu hráče pečlivě vybírat. Nebuďte tedy smutní, pokud vás nevezmu.

Podmínky:

  • Originální Minecraft
  • Mikrofon a Teamspeak
  • Skill – tím je myšleno, že nebereme úplné začátečníky
  • Věk minimálně 16 let. *

*Dlouho jsem váhal, jestli zavedu vůbec nějaké věkové omezení. Nakonec jsem došel k názoru, že bych lidi pod 16 stejně ve většině případů odmítal. Poskytoval bych jím tak jen falešnou naději a sobě si přidával práci s tím je odmítat (Což dělám vždy velice nerad). Nemám nic proti mladším a věřím, že se i mezi nimi najdou lidé, co se dokážou chovat slušně a zodpovědně. Já bohužel nemám šanci to dopředu rozpoznat, nebo se s každým seznamovat. Doufám, že to pochopíte. Jde přece jenom o  private server, který jsem založil mimo jiné z toho důvodu, abych se nemusel potýkat s lidmi, kteří mi budou hru jen kazit a mohl si spoluhráče pečlivě vybírat.

Přihláška

Pokud tedy tyto jednoduché podmínky splňujete, můžete poslat žádost na můj playr email. Trpělivots, odepisuji většinou do týdne. Posíláním další mailů, psaním na fb a podobně si akorát snižjete šanci na přijetí. Jinak prosím nepište. Přihláška by měla, mimo samozřejmosti jako jméno a pozdrav (tykejte mi), obsahovat:

  • Váš věk
  • Odkud jste
  • Vaše zkušenosti s MC – Jak dlouho hrajete, jaké módy máte rádi a podobně.
  • Co byste chtěli u nás na serveru stavět a celkově provozovat. – Prosím jen věci které opravdu jste schopní a ochotní potom realizovat.
  • Screeny vašich staveb
  • Jakékoli další informace, které si myslíte, že by mě mohli zajímat. Například že máte youtube kanál a natáčíte herní videa, nebo umíte programovat jako pán a děláte vlastní módy na MC, pracujete někde kolem her či v IT, studujete vysokou školu, vlastníte Valve či tak něco. Naopak mi nemusíte psát, že máte rádi pejsky, nebo že posloucháte Káju Gotta.

Fatal error: Call to undefined function sharing_display() in /data/www/16239/playr_cz/wp-content/themes/playr-emag/loop-page.php on line 49