O Playru

Něco málo o tom, co je Playr.cz, o co nám jde a tak vůbec..

O hrách, které milujeme

Jedno z pravidel, kterého se držíme, zní „recenzujeme jen to, co nás baví“. Všechny hry, které na playr.cz zmiňujeme jsou hry, které vám můžeme jen doporučit. Playr by měl sloužit jako databáze výborných her – pro vaši inspiraci, až nebudete vědět co hrát.

Playr, jinak

Důvodů, proč Playr vzniknul je hned několik. Vznikl, aby se učil z chyb a nedostatků současných herních webů a nabídl stále aktuální obsah k jednotlivým hrám. Nemáme zájem jen o papouškování článků z jiných (byť zahraničních) serverů.

Když už něco děláme, chceme si s tim vyhrát (viz tenhle web); nezaměřujeme se na kvantitu, nehodláme chrlit laviny bezvýznamných zpráv.. Jakmile něco recenzujeme, dostanete ke konkrétní hře všechno, co můžete; a to v čase – není nic horšího než roky staré články, které už nejsou aktuální. Dá to hodně práce, ale budeme se snažit.

Komunita

Věříme ve velkou sílu komunity a snažíme se vytvořit přátelské místo pro všechny hráče, ať už hardcore veterány, tak casual hráče. Aktivně se věnujeme dění na našich sociálních sítích (Steam group, Facebook, Google+, Twitter, YouTube) a provozujeme Forum, které slouží jako hlavní komunikace mezi redakcí a komunitou.

Do budoucna chystáme uživatelské profily, které vám dovolí psát uživatelské recenze a další zapojení do dění Playr.cz.


Fatal error: Call to undefined function sharing_display() in /data/www/16239/playr_cz/wp-content/themes/playr-emag/loop-page.php on line 49