Kategorie - Linux

Valve ♥ Linux

/Linux

Před nějakým pátkem vydalo Valve linuxovou verzi Steamu a s ní i Team Fortress 2. Pak přišlo pár slevových akcí, ale i tak byl Linux doménou spíše indie her (ne, že by nebyly kvalitní), zkrátka o AAA titulky pro Linux byla zkrátka nouze. Až do teď..

Minecraft Installer pro Linux

/Linux

Minecraft na Linuxu sice není žádnou novinkou, ale přesto pro vás mám jednu lahůdku. Minecraft launcherů je několik, ale nejčerstvější Minecraft Installer potěší svojí jednoduchostí a spolehlivostí – jen stáhnete, přihlásíte se a jste ve hře.

Steam Linux sale!

/Linux

Hraní na Linuxu podporujeme a pravidelně vás o novinkách v tomto ohledu informujeme. A pokud byste si i vy rádi s Linuxem zakoketovali, zbystřete, protože Steam spustil akci na svůj (již nemalý) linuxový sortiment!

Aktualizováno: 20. 2. 2013, 19:33 | Autor: Martin | Tagy: ,

Steam pro Linux beta

/Linux

Hrstka vyvolených šťastlivců už může vesele testovat Steam pro Linux, jehož uzavřená beta byla vydána již včera. Moc rádi bychom se mezi ně počítali, ale v téhle betě jsme měli očividně smůlu.. tak vám aspoň doručíme info z druhý ruky..

Aktualizováno: 7. 11. 2012, 19:22 | Autor: Martin | Tagy: ,

Linux pro začátečníky?

/Linux

Poslední dobou se poměrně často (= více než obvykle) diskutuje o potenciálu Linuxu, a to vzhledem k novým Windows 8. Zaujal by vás Linuxový tutorial „pro začátečníky“?

Steam pro Linux už na cestě?

/Linux

Steam pro Linux za dveřmi? PC Gamer spekuluje o vydání (bety) do necelých dvou měsíců, tedy dříve než vyjdou Win 8 – což by šlo ruku v ruce s prohlášením Gabe Newella, že Windows 8 sajou a že to bude katastrofa. Proto se Valve rozhodlo dát šanci svobodnější platformě – Linuxu.

Fresh videa

Všechna videaYoutube kanál