Trocha retrospektivy a změny v redakci

/Novinky

Už pěknou dobu jsme vás vůbec neinformovali o tom, co se děje s Playrem, o jeho zákulisí a zkrátka o tom, co se chystá. Tak to jdeme napravit.

Co máme za sebou

Playr pro nás byla od začátku fakt velká jízda. Vzali jsme naše nadšení, narvali ho do společnýho projektu a dělali jsme co sme mohli, aby to pořádně šlapalo.

Online už jsme přes dva roky (na sociálních sítích ještě o něco dýl), publikovali jsme stovky vlastních článků a natočili přes sto videí. Spustili jsme tenhle web a budovali přátelskou komunitu. Jasně, ne vždycky se všechno povedlo (jako naše pokusy s fórem nebo ambiciózní plány na vlastní e-shop), ale o to víc nás to kopalo dopředu :)

Přiznáváme, že tady na našem webu nejsme poslední dobou zrovna aktivní, ale snažíme se vám to vynahradit aspoň na Facebooku a Google+.

A co bude dál?

Teď k těm zmíněným změnám – jdeme trochu míchat karty. Já (Allien) opouštím redakci. Nejsem sám, ale za ostatní tady mluvit nebudu.. Důvodů je několik, ale tím hlavním je bezpochyby čas – nebo spíš naopak – jeho nedostatek.

V redakci tak zůstane Quattrov, Vortekk a Kokos – je možné, že se uskuteční nábor dalších redaktorů, ale to už je na nich.

Jsem neskutečně rád, že se kluci shodli na tom, že Playr povedou dál, i když z redakce odejdeme – byla by škoda nechat tenhle projekt vymřít. Rád bych jim tedy i tímto poděkoval a budu se jako vy těšit, co pro vás kluci připraví do budoucna!

Takže hodně zdaru Playru, vám, naši drazí fans, a v neposlední řadě i gamingu; protože proto tady všichni jsme :) Tak ukažte podporu a dejte klukům najevo, že to tady neděláme zbytečně!

See ya!

— Server message: Allien left the game. —

Autor: Martin | Martin A°
Martin A°
Grafik, editor
Tagy: