Sekce

EVE Online

EVE Online – Soutěž

/Soutěže

A máme tady historicky první soutěž s EVE Online na playr.cz. Na počest nové expanze Kronos a rebalanci všech pirátských lodí můžete vyhrat u nás následující ceny:

1. cena – sada všech pirátských fregat (Succubus, Cruor, Worm, Daredevil a Dramiel)

2. cena – Blood Raider pirátský křižník Ashimmu

3. cena – 4 křižníky s novými skiny (Stabber Krusual EditionCaracal Nugoeihuvi EditionOmen Kador Edition a Thorax Aliastra Edition)

Soutěžní otázku najdete v následujícím dokumentu.

Každý se může zúčastnit pouze jednou s platným emailem a jménem ingame postavy v EVE Online na který chce kontrakt s výhrou. Prihlášením do soutěže potvrzujete, že jste si přečetli a souhlasíte s Podmínkami soutěže.

Soutěž trvá od 7. 6. 2014 do 15. 6. 2014. Výherci budou kontaktováni na uvedeném emailu, výhru kontraktujeme výhercům po ukončení soutěže na ingame jméno vyplněný v soutěžním formuláři.

První cenu získá 10. správně odpovídající, druhou cenu 20. správne odpovídající a třetí cenu odnese 50. soutěžící, který vyplní soutěžní formulář se správnou odpovědí. Ceny budou kontraktnuté blízko Amarr nejpozději týden po ukončení soutěže, výherci budou uveřejnení na playr.cz.

Hodně štěstí.

Autor: virras | khajay virras
khajay virras
Tagy: ,

Fatal error: Call to undefined function sharing_display() in /data/www/16239/playr_cz/wp-content/themes/playr-emag/loop-single.php on line 79