Redakce Playr.cz

Redakce Playru se skládá z mladejch pohodovejch lidí, co se rádi noří do virtuálních světů PC her. Ty máme rádi natolik, že jsme se rozhodli dát svoje XP dohromady a produkovat pro vaše potěšení tenhle e-mag/portál a s vaší pomocí budovat přátelskou herní komunitu, kde najdete jak zábavu, v případě nouze radu a hlavně další CZ/SK hráče, abyste už nikdy nemuseli hrát single.

Pokud si něčeho vážíme, je to vaše odezva. Neváhejte posílat vaše návrhy, připomínky a konstruktivní kritiku (flame, spam, hate a podobnej bordel nás fakt nezajímá). A jestli je vám feedback málo a Playr vás vážně oslovil, napište a domluvíme se na spolupráci.

Playr.cz Crew

I když máme jistá „pravidla“ podle kterých se snažíme řídit, klademe důraz na individualitu – každej z nás si „jede to svoje“:

Allien
admin, grafik, editor
allien@playr.cz
Milovník open-source, moderních technologií, IT a gamingu. Kreslím pixely, flirtuju s vektorama a experimentuju s VFX.
Sledujte mě na Google+
El3ktr0n
admin, programátor, editor
elektron@playr.cz
HTML šaman, CSS guru mistr světa v jQuery, WP ninja a uznávaný odborník na šťourání se v nose. Nejvíc si dávám RPGčka a old schoolovky, částečně ujíždím na FPSkách a taky, kdo dneska nehraje, LOLko.
Quattrov
editor
quattrov@playr.cz
Zažranej jednašestkař, velkej fotograf, malej hokejista a hroznej flákač
Kooksin
editor
kooksin@playr.cz
Kokos dává strašný!
Vortekk
editor
vortekk@playr.cz
Vášnivej pařmen, budoucí astrofyzická špička České Republiky. Nezastavitelná síla města Pražského a především Frederik Vilém III (Demigod). Just kidding, jsem klasickej Johny Walker :)
virras
editor
virras@playr.cz
fanoušek všech sci-fi, EVE Online veteran, Starcraft player – „In space, noone can hear your scream, QQ…“

Externí spolupráce

Chcete se k nám přidat a rozšířit naší partu? Rozhodně můžete! Ozvěte se nám a domluvíme se! Budeme jedině rádi.


Fatal error: Call to undefined function sharing_display() in /data/www/16239/playr_cz/wp-content/themes/playr-emag/loop-page.php on line 49