Steam Broadcasting beta

/Novinky

Steam přináší Broadcasting – službu, která vám umožní sledovat vaše kámoše live! Ať už streamujete pro vaše fans nebo pomáháte kámošovi se zásekem in-game, Steam Broadcasting vám ušetří hromadu práce.

Jak na Broadcasting

Abyste si tuhle novou libůstku užili, musíte updatovat svého Steam klienta na beta verzi:

  • otevřte si Steam klienta
  • Settings > Account
  • změňte „Beta Participation“ na „Steam Beta Update“
  • nainstalujte update a restartněte Steam klienta

To vám umožní broadcastovat vašim kámošům, potažmo široké veřejnosti (pokud vám to skill dovolí :)

Jak sledovat gameplay vašich přátel

Abyste mohli sledovat hry vašich kámošů, stačí na ně ve Friends okně kliknout pravym a vybrat „Watch Game„. Stejně tak se na ně můžete napojit skrz jejich Steam profil („Watch Game“ tlačítko tam najdete vedle „Join Game“).

A co soukromí?

Samozřejmě máme všichni možnost určení toho, kdo naše Broadcasty uvidí. Vysílat můžete buď klasicky public, jen pro vaše přátele a nebo jen pro ty přátele, kterým sledování dovolíte. A jakmile dohrajete, Broadcast se automaticky ukončí.

Osobně se mi Steam Broadcast líbí, ostatně jako každá vhodná inovace. Ve dnešní době populárního steamingu na Twitchi apod. se Steamu vůbec nedivím, že má na live přenosy taky zálusk. Rozhodně bych uvítal rovnou i možnost nahrávání (protože když už, tak pořádně), ale to už je hudba budoucnosti..

A co vy? Využijete Steam Broadcast nebo je to pro vás jenom halda zbytečností, do který se Steam nemá co motat?

Autor: Martin | Martin A°
Martin A°
Grafik, editor
Tagy: ,

Fatal error: Call to undefined function sharing_display() in /data/www/16239/playr_cz/wp-content/themes/playr-emag/loop-single.php on line 79