Rozhodněte o dalším Let’s Playi!

/Hry

Steamové slevy jsou za námi a protože jsme velkoryse nakupovali (nepočítaje tu haldu nerozehranejch her z minulých akcí), máme pár kandidátů na novou Let’s Play sérii – a je na vás, který natočíme!

Dejá vu..

Už jsem se vás ptal na stejnou otázku na našem Facebooku, ale vzhledem k tomu, že všechny odpovědi dostali stejně hlasů, moc jsme se neposunuli :) Taky mě napadlo hry točit, tedy každý díl jiná hra, ale to by byl podle mě šílenej bordel..

Proto se vás ptám i zde, kde se snad rozhodne časem – neváhejte nám napsat do komentářů, kterou z následujících her byste rádi viděli v našem podání:

Vyberte svého favorita!

  1. Alice: Madness Returns (trailer) – máte pocit, že je náš kanál málo trippy? tohle je vaše volba!
  2. Dishonored (trailer) – protože každej „game of the year“ by si to měl zasloužit, ne?
  3. Deus Ex: Human Revolution (trailer) – sice už jsem dohrál, ale mile rád si to dám znova, protože je to jedna z mých all-time /favs :)
  4. Far Cry 3: Blood Dragon (trailer) – protože nic neberete vážně..
  5. kašlat na novej titul a pokračovat v Borderlands 2 (poslední díl zde)

Pokud se vám z toho seznamu nic extra nezamlouvá, napište do komentářů váš tip, nebráníme se samozřejmě ani dalším titulům ;) Neváhejte se ozvat i v případě, že Let’s Playe nejsou vaše volba a raději byste viděli úplně jiný typ videí..

Za všechny hlasy díky!
Allien

Autor: Martin | Martin A°
Martin A°
Grafik, editor
Tagy:

Fatal error: Call to undefined function sharing_display() in /data/www/16239/playr_cz/wp-content/themes/playr-emag/loop-single.php on line 79