Far Cry 4 láká prvním gameplayem

/Novinky

Jak jistě víte, Ubisoft po úspěchu Far Cry 3 nezahálí a hbitě pracuje na dalším pokračování. Far Cry 4 vás zavede do mystických míst Himalájských hor, přesněji do fiktivní lokace Kyrat.

Oproti minulým dílům bude kladen větší důraz na „vertikální gameplay“ – nebezpečí na vás budou nově číhat i nad a pod vámi, což bude se zmíněnými Himaláji (doufejme) výborně fungovat – stejně tak budou v sedmém nebi příznivci Wingsuitů a adrenalinového prolétávání mezi skálami.

Vývojáři nás lákají na další novinky typu vehicle takedownů (naskočte na cizí auto a vyfatalitkujte jeho posádku), více možností interakce s prostředím, lepší AI a tak dále.. zkrátka klasicky „ve všem lepší než předchůdce“ – uvidíme.

Far Cry 4 má vyjít 18. listopadu 2014.

PlayStation 4 gameplay

https://www.youtube.com/watch?v=R81xOMybdFg

V tomto gameplayi si ke konci určitě všimnete multiplayerové novinky – kooperace pro dva hráče. Při připojení vašeho parťáka se vám deaktivují singleplayer mise a celý otevřený svět je tu jen pro vás a vašeho pobočníka, připraven k vyčištění. Stylový malinkatý vrtulníček included v ceně balení!

Prvních pár minut..

https://www.youtube.com/watch?v=gnnkZSc3Z9c

K dispozici je i prvních pár minut ze hry; čistě cinematická záležitost aneb seznámení se s tím, co budete lovit. Představí se vám opička z autobusu a hlavní záporák, u kterého se nemůžete zbavit dojmu, že má ambice jít ve Vaasových šlépějích z třetího dílu. Tak mu to snad vyjde, no ne? :)

Autor: Martin | Martin A°
Martin A°
Grafik, editor
Tagy: ,

Fatal error: Call to undefined function sharing_display() in /data/www/16239/playr_cz/wp-content/themes/playr-emag/loop-single.php on line 79