Sekce

EVE Online

EVE Online – Soutěž

/Soutěže
eve-soutez-img

A máme tady historicky první soutěž s EVE Online na playr.cz. Na počest nové expanze Kronos a rebalanci všech pirátských lodí můžete vyhrat u nás následující ceny:

1. cena – sada všech pirátských fregat (Succubus, Cruor, Worm, Daredevil a Dramiel)

2. cena – Blood Raider pirátský křižník Ashimmu

3. cena – 4 křižníky s novými skiny (Stabber Krusual EditionCaracal Nugoeihuvi EditionOmen Kador Edition a Thorax Aliastra Edition)

Soutěžní otázku najdete v následujícím dokumentu.

Každý se může zúčastnit pouze jednou s platným emailem a jménem ingame postavy v EVE Online na který chce kontrakt s výhrou. Prihlášením do soutěže potvrzujete, že jste si přečetli a souhlasíte s Podmínkami soutěže.

Soutěž trvá od 7. 6. 2014 do 15. 6. 2014. Výherci budou kontaktováni na uvedeném emailu, výhru kontraktujeme výhercům po ukončení soutěže na ingame jméno vyplněný v soutěžním formuláři.

První cenu získá 10. správně odpovídající, druhou cenu 20. správne odpovídající a třetí cenu odnese 50. soutěžící, který vyplní soutěžní formulář se správnou odpovědí. Ceny budou kontraktnuté blízko Amarr nejpozději týden po ukončení soutěže, výherci budou uveřejnení na playr.cz.

Hodně štěstí.

Autor: virras | khajay virras
khajay virras
Tagy: ,

Reakce k článku

 • virras

  Vyhlásení soutěže:

  Správná odpověď byla : Angel Cartel, Blood Raider Covenant, Guristas, Sanshas Nation, Serpentis

  První cenu vyhrává: Hoshiko Chent-Shi
  Druhou cenu vyhrává: Maika Torra
  Na třetí cenu se nikdo nekvalifikoval, ale ceny rozdávat chceme, takže třetí cenu vyhrává správně odpovídající, který byl nejblíž k 50. Takže třetí cenu udělujeme: tarkom draggunsson …

  Máme ale ještě jedno překvapení, a to cenu útěchy za jedinou spatnou odpověd kterou jsme dostali. Cenu útechy udělujeme: exiik Shardani. Je to jeden Raptor, jeden Crow a 15 Condorů. :)

  Výhercům gratulujeme…