Klony útočí: One for All dostane zrcadlový mód

/Novinky

Studio Riot je složeno ze skvělých lidiček, kteří rádi naslouchají komunitě a poslední změna přicházející do League of Legends je založena čistě na přání hráčů.

Pro Zrcadlový Mód (v orig. Mirror Mode), Riot zavedl nový proces výběru šampiónů tak, aby pomohl hráčům přidělit tu nejlogičtější volbu. Pokud více jak 50% ze všech 10ti hráčů zvolí jednoho stejného šampiona, tato volba bude pak samozřejmě hrána. Pokud však volby budou více nevyrovnané, nastane procentuální náhodný výběr ze zvolených šampiónů. Například pokud 4 lidé zvolí Syndru, 3 zvolí Twitche, 2 Aatroxe a 1 hráč zvolí Viktora, je tu pak 40% šance že všichni budou hrát Syndru, 30% šance že Twitche, 20% šance že Aatroxe atd. (ofiko fórum ohledně přicházejícího módu)

Bude i nová možnost mikrotransakce, přicházející ruku v ruce se Zrcadlovým módem, takzvaný Battle Boost, který můžete pořídit pro celý svůj tým během lobby hry. Boost odemkne všechny skiny na vybraného šampióna po dobu zápasu a zároveň dává tradiční IP boost.

One for All: Zrcadlový Mód je už na PBE serverech, takže kdo můžete šup na klienta to vyzkoušet. Pět Aatroxů skákajících proti pěti Aatroxům? Nechť zábava započne :D

Autor: Vortekk |
Honza Procházka
Tagy: ,

Fatal error: Call to undefined function sharing_display() in /data/www/16239/playr_cz/wp-content/themes/playr-emag/loop-single.php on line 79