Braum: Srdce Freljordu a Dragonslayeři dorazili na Rift

/Novinky

Ze zamrzlých vrcholků Freljordu k nám dorazil silný a odolný melee supportBraum s sebou přináší naději a obdiv svého severského lidu. Tento nový přírůstek do rodiny šampiónů League of Legends je opravdu něco. Nejenže je jeho ability kit velice unikátní a účinný, ale také je tento šamp neskutečně zábavný. Níže zveřejněné videiko nám přibližuje jeho jednotlivé abilitky a jejich užití při zápase. Věříme, že si Braum brzo najde cestu až mezi profesionály v LCS a zamíchá nám pěkně kartami v nadcházejícím Summer Splitu.

Další novinkou je příchod Dragonslayeřích skinů, ze kterých se pomalu stává série, podobně jako z Comando nebo Pentakill skinů. První dračí killer je samozřejmě Dragonslayer Braum a k němu ze slavné Sparty dojumpnul Dragonslayer Pantheon. Ve videiku níže nám Riot tyto zabijáky představuje v epickém stylu jak se sluší a patří.

A co vy čtenáři? Jak na vás zapůsobil Braum a jeho pořádný Manly support style? Věříte, že na kompetetivní scéně bude game changer, nebo alespoň se vyrovná do řady vedle už úspěšných supportů jako jsou Thresh, Leona adt? A jak se vám líbí drakobijci? Podle nás jsou drsnější než dračí šupiny. Tak zas příště a hodně štěstí na Summoner Riftu.:)

Autor: Vortekk |
Honza Procházka
Tagy: ,

Fatal error: Call to undefined function sharing_display() in /data/www/16239/playr_cz/wp-content/themes/playr-emag/loop-single.php on line 79