GW2: Wardrobe a armor skiny

/Novinky

Dnes si představíme další vlnu gameplay změn v rámci Feature packu pro 15. dubna. Tím budou změny čistě vizuální – tedy vylepšení armor skinů a Transmutačního systému.

Stejně jako u nového Trait systému jde o zjednodušení a upgrade na víc „user-friendly“ mechanismus.

Wardrobe – garáž pro tvou výzbroj

V Guild Wars 2 je ohromné možství nejrůznejší výzbroje a podobných vychytávek. Kolikrát najdete např. nějaký vizuální klenot (myšleno např. epickej Greatsword), ale bohužel má horší stats než váš aktuální. Nabízí se varianta použití Transmutation Stone/Crystalu pro použití stats jednoho itemu a vzhledu jiného – tento systém ovšem vývojářům přijde nepřívětivý z uživatelského hlediska a tak přichází Wardrobe (~ skříň/šatník).

Wardrobes budou pro váš armor něco jako Banka je pro vaše Collectables. Kdekoli a kdykoli vám poskytne možnost kosmetických úprav vaší výzbroje, ať už tancujete ve spodním prádle na náměstí v Divinity’s Reach nebo někde z posedu na paloučku kotlíte pavoukům.. hmm, a zmínil jsem, že bude dostupný plošně pro váš účet (nikoli jako doposud, že byly spárovány s vaší postavou)?

Jak vidíte, tak i sami developeři se často přistihnou jen prohlížením kolekce nepřeberného množství skinů, co plošně nasbírali, a zkoušejí jejich nejrůznější kombinace.. to je něco pro puntíčkáře (sám pro sebe: Jupííí, nemůžu se dočkat!).

Jak to bude fungovat?

Wardrobe bude dostupný z [H]ero dialogu, hned u Equipu, jak jste nyní zvyklí. Přibude zde nová záložka Wardrobe, kde budete mít k dispozici veškeré skiny výzbroje, které jste prozatím nasbírali. Skiny bude možné získat několika způsoby – pomocí Consumables, equipnutím/rozebráním (pomocí Salvage Kitu) daného itemu nebo spárováním itemu s vaším účtem (account-bind) – tím skin získáte plošně pro svůj účet, a to navždy. A i kdyby vám řikali opak, tak ani draci s tim nic neudělaj‘.

gw2-wardrobe-ui

Pozn. pokud jste natolik hustý, že jste si vycraftili Legendary weapon (nebo podobně epickou záležitost), dostanete všechny skiny, které výslednému itemu předcházely.

Ve Wardrobu si tedy naklikáte svůj vzhled a po zaplacení 1 Transmutation Charge za změnu voilá – vypadáte skvěle.

Zjednodušení Transmutace

Systém Transmutace je prý destruktivní (což je pravda) a tak i ten se dočká vylepšení – dříve (resp. do 15. dubna) jste při transmutaci nadobro přišli o jeden ze skinů. Tuhle „destrukci umění“ nový Wardrobe-systém řeší.

Transmutation Charges

Transmutation Charges – budou nově sloužit jako „platidlo“ za aplikování nových skinů ve Wardrobu a nahradí tedy Transmutation Stones a Crystals. Pokud jste ale šetřílci a Transmutation Stone/Crystaly si schováváte na později, tak nemusíte plašit. Jamile bude update live, budete je moci za Transmutation Charge směnit (Crystals v poměru 1:1 a Stones 3:1).

Změny jsou to všechno nádherné a s každou další novinkou se nemůžu víc a víc dočkat. Změna Traits pro mě byla „Wow!“, ale uvedení Wardrobu je taky velmi příjmenou novinkou. S tím ovšem souvisí i změny v barvícím (Dye) sytému. O tom ale zase někdy příště..

A jak si vás (ne)získávají plánované změny v Guild Wars 2? Z čeho máte prozatím největší radost? Nebo máte pocit, že vývojáři ztrácejí čas pakárnama a měli by dělat něco užitečnějšího? Vyjádřete se v komentářích :)

Autor: Martin | Martin A°
Martin A°
Grafik, editor
Tagy: ,

Fatal error: Call to undefined function sharing_display() in /data/www/16239/playr_cz/wp-content/themes/playr-emag/loop-single.php on line 79