4FANS 4. – 6. Dubna 2014

/Akce

Pokud se to k vám ještě nedoneslo, 4. – 6. Dubna se koná festival 4Fans na výstavišti PWA Expo v Pražských Letňanech. Na místě se můžete těšit, jak hlásá slogan akce na „To nejlepší z ONLINE zábavy NAŽIVO!“.

Co to ale znamená?

Na akci najdete spousty zábavy od možnosti zahrát si hry na konzolích a vyzkoušet si různé technické vychytávky přes přednášky, živá vystoupení až po špičky české a slovenské youtubové nejen herní scény.

Ano 4Fans není úplně jenom o hrách, ale celkově o online zábavě a youtubu. Mimo hráče tam tedy najdete různé vlogery a jim podobné živly, kteří se nevěnují primárně jen hrám, jako je třeba Ati nebo GoGo. Nemusíte se bát, pokud vás zajímají jen hry, na akci najdete i „čistokrevnější“ hráče jako třeba moji oblíbení Pedro a Crafák.

Pro vybrané jedince (prvních 400 se třídenní VIP vstupenkou) čeká i sobotní afterparty v klubu Magnum, nebo si můžete k vaší vstupence dokoupit lístek na late night show, která se koná v pátek od 18:00 do 23:00. Ale pozor tohle jen pro starší 15 let.

Sekce 15+ by měla zaručit, že akce nebude jen pro malé děti ale i starší si zde najdou svoje. Jen je škoda, že není i 18+ after afterparty, ale chápu, že účinkující nechtějí v neděli lézt po podiích po čtyřech.

Elektron vás zve na 4Fans

Videopozvánka v rámci soutěže pořádané 4Fans.

Nečekám žádnou výhru, ale protože na akci určitě dorazím tak bych rád pozval i vás. Kdybyste teda někdo chtěl na akci vidět přímo mně, čemuž bych se upřímně divil, napište do komentářů a třeba se na akci potkáme.

Vstupenky a další info

Vstupenky kupujte na webu akce, kde naleznete také víc informací a odpovědi na vaše otázky. Také není od věci mrknout na facebook událost či ofiko stránku.

Těším se na vás na místě.

Autor: Elektron | Jiří Cerhan
Jiří Cerhan
Editor
Tagy: ,

Fatal error: Call to undefined function sharing_display() in /data/www/16239/playr_cz/wp-content/themes/playr-emag/loop-single.php on line 79