The Elder Scrolls Online

/Beta

Tento víkend proběhne pro všechny šťastlivce, kteří se přihlásili, beta test pecky ve vývoji – The Elder Scrolls Online. Pokud mezi ty šťastlivce patříte, příjde vám mailem info jak se zapojit.

Pokud vám tohle uniklo a chtěli byste se zúčastnit dalších beta testů (věřím, že budou další; do dubna je ještě daleko), zkuste to na ofiko webu:

WTF ESO?

Pokud jste o Elder Scrolls Online ještě neslyšeli (což je vskutku neslýchané), tak si představte jeho předchůdce – Skyrim. Máte? Skvělý. Teď k tomu přidejte klasické MMO koření a vítejte v Tamrielu s partou kámošů po boku. Questy, dungeony a tak dál..

Jak epický to bude? Bojíme se, že fakt hodně.

The Elder Scrolls Online vyjde magického data 4. 4. 2014 (pro PC & Mac) a v červnu 2014 pro novou generaci konzolí (PS 4 & Xbox One).

Cena a předplatné

Snad jediným dosavadním osobním zklamáním je fakt, že si hru budete muset koupit a nadále platit další měsíce hraní, jak bylo zvykem u MMO her dříve. Doufal jsem, že ve stylu např. Guild Wars 2 a The Secret World už nová MMO nebudou subscription vyžadovat (protože jsme se přesvědčili, že to jde i jinak, aniž by developeři umíraly hlady – viď League of Legends? :) Stanovená cena měsíčního předplatného je předběžně stanovena na $14.99, potažmo €12.99, v přepočtu tedy něco kolem 300–350 Kč/měsíc.

Pokud chcete vidět víc, mrkněte na ofiko videogalerii, kde najdete poměrně hromadu materiálu.

Láká vás The Elder Scrolls Online a přemýšlíte o koupi?
Čím byste se v Tamrielu stali vy?

Autor: Martin | Martin A°
Martin A°
Grafik, editor
Tagy: ,