Worlds 2013

/Akce

Summoneři je to tady! Dlouho očekávané mistrovství světa právě začíná. To nejlepší z šesti regionů světa se sejde v americké Staple Center aréně v Los Angeles. K nim se přidá i jeden tým z neprofesionálů, takzvaná Divoká karta. Dohromady tedy 14 týmů, ze kterých teď uhodnout vítěze je prakticky nemožné. Jak totiž víme v LoL se nedá předpovědět nic se 100% jistotou.

Dnes od 20:30 započne bitva o světový primát a vy jej můžete v pohodě sledovat živě na YouTube. Ale aby jste mě nepochopili špatně. Protože je LoL masivní hra, tak i její finálový turnaj musí být masivní. Dnes začíná teprve  skupinová část, která bude pokračovat až do 22. září. Vysílat se bude ze studia Riotu. Dále 23.-25. září proběhnou čtvrtfinále, 28. září semifinále a nakonec to nejočekávanější v sobotu 5.října bude finále, které proběhne ve výše zmíněné Staple Center.

Samozřejmě je jesné, že asi veškeré přenosy nestihnete, proto sledujte naše stránky. My vám sem s radostí budeme pravidelně kotlit aktuální informace z turnaje. A nezapomeňte: Kdo nekotlí, není PlayR.

 

Autor: Vortekk |
Honza Procházka
Tagy:

Fatal error: Call to undefined function sharing_display() in /data/www/16239/playr_cz/wp-content/themes/playr-emag/loop-single.php on line 79