DH Bucharest – Play-off

/Akce

DreamHack Bucharest 2013 je u konce, kdo to celý vyhrál, kdo překvapil a kdo to po…al se dočtete právě v tomto článku.

Ze /skupin/ se do play-off probojovalo osm týmů, nekonalo se žádné překvapení (snad až na postup NiP z druhého místa ve skupině) a do čtvrtfinále postoupili všichni favoriti podle našich předpokladů.

Čtvrtfinále

Fnatic vs Lemondogs (0:2)

Lemondogs sice ve skupině hráli solidně, ale když fnatic ve skupině porazili NiP, všichni očekávali spíše vítězství fnatic. Švédské čtvrtfinále přineslo velmi těsný souboj na obou mapách, fnatic ale nakonec byli na Lemondogs krátcí. Na mapách de_mirage_ce a de_dust2_se Lemondogs vyhráli 16:12 a 19:17.

fnaticvslemondogs

CPH Wolves vs Natus Vincere (0:2)

Oba týmy do čtvrtfinálového zápasu vstoupili za podobných podmínek, Na’Vi v nové sestavě a Wolves bez svého in-game leadera FeTiShe. V první půlce zápasu na mirage_ce se síly zdály být vyrovnané, po změně stran však Na’Vi rozjeli vlak, který už Dánové nedokázali zastavit a první mapu tak prohráli 16:8. Na druhé mapě de_dust2_se si Natus Vincere za teroristy vytvořili sedmibodový náskok. CPH Wolves se v druhé půlce snažili odpovědět, ale i přes jejich snahu bylo skóre na konci zápasu 16:13 ve prospěch NaVi.

navivscphwolves

Astana Dragons vs n!faculty (2:0)

První zápas na mapě de_mirage_ce vyhráli Dragons s přehledem 16:7. Ve druhém zápase se už museli snažit o něco více, když n!faculty vyhráli první stranu na mapě de_nuke_se v poměru 9:6. Po změně stran ale Astana Dragons dovolili Švédům pouze jedno kolo a po výhře 16:10 postoupili do semifinále.

astanavsn!faculty

Ninjas in Pyjamas vs Verygames (2:0)

Na první mapě de_dust2_se se Verygames snažili s NiP udržet krok, hlavně díky hře Adila ‘Scream’ Benrlitoma se jim to z počátku celkem dařilo, ale po změně stran NiP nakonec udolali Francouze 16:10 a po debaklu 16:2 na mapě de_inferno_se se posunuli do semifinále.

nipvsverygames

 Semifinále

 Lemondogs vs Natus Vincere (2:1)

NaVi díky skvělému startu na de_mirage_ce vyhráli první zápas. Druhá mapa de_train_se byla Švédů, hlavně díky AWP dovednostem Marcuse ‘Delpan’ Larssona, vyhráli 16:11 a vynutili si tak třetí mapu. Tou byla mapa de_dust2_se. Týmy se od začátku tahali o každé kolo, zápas byl vyrovnaný až do stavu 11:11, kdy se Lemondogs utrhli a vyhráli 16:11.

navivslemondogs

 NiP vs Astana Dragons (2:1)

V první půlce první mapy de_inferno_se si NiP díky stabilní hře za Counter-Teroristy vytvořili náskok 14:1. Tým pod vedením Kirilla ‚ANGE1‘ Karasiowa se pokusil o comeback, dokázali uhrát dalších 9 bodů, pak ale kapitulovali a první mapu prohráli 16:10. Druhá mapa byla de_mirage_ce, kde se po velmi napínavém souboji podařilo Astana Dragons vyhrát 16:12. Na třetí mapě de_dust2_se se Astana Dragons spíše trápili a NiP se tak po výhře 16:8 posuli do finále.

nipvsastana

Finále

 NiP vs Lemondogs (2:0)

Toto švédské grandfinále přineslo trochu zklamání, protože celý zápas měli pod kontrolou obhájci titulu NiP, přecejen turnaj s tímto obsazením by měl ve finále přinést co nejdelší a nejnapínavější souboj, nicméně každý den není posvícení. Na mapě de_inferno_se NiP vyhráli 16:11 a po výhře 16:4 na mapě de_dust2_se se stali počtvrté letos vítězi DreamHacku.

nipvslemondogs


 Konečné pořadí:

1. NiP – $7500

2. Lemondogs – $4500 + DH Winter slot

3-4. Astana Dragons – $1500

3-4. Natus Vincere – $1500

5-8. CPH Wolves

5-8. Verygames

5-8. n!faculty

5-8. fnatic

Autor: Václav Hervert |
Václav Hervert
Editor
Tagy: , , ,

Fatal error: Call to undefined function sharing_display() in /data/www/16239/playr_cz/wp-content/themes/playr-emag/loop-single.php on line 79