Steamové letní slevové šílenství

/Akce

Už je to opět půl roku, co jsme tu měli poslední slevovou mega akci na Steamu.. S létem klasicky přichází další a tak je nejvyšší čas na splnění vašich tajných (ale drahých?) herních přání!

Steam Summer Getaway Sale

Slevy už jsou nějaký ten den v plném proudu a „live“ budou další týden, takže nemeškejte. Slintat nad nabídkou můžete buď na ofiko webu Steam Store nebo přímo ve vašem klientovi, kde se dočkáte krásných slev, které se pohybují i kolem 80 %.

Nabídka slev se mění částečně každých 8 hodin (Bleskový výprodej/Flash Sales) a kompletně každých 24 hodin (Nabídka dne/Daily Deals), takže koukejte často, pokud chcete dobrej úlovek.

BTW: Sběratelské karty

Za vaše nákupy – pokud to teda někoho bere – dostanete Sběratelské karty, které jsou poměrně novinkou. Ty můžete buď vyměňovat (resp. tradovat) s ostatními, rovnou prodávat na Steam trhu nebo jich posbírat dost na to, abyste dostali Odznak. Za ten dostanete XP do vašeho Steam profilu a posléze i nový level.

K čemu vám ty levely budou jsem zatim nepřišel, takže pokud víte, dejte vědět. Protože tahle to vypadá dost pointless. A to na achievementech ujíždim :) Dejte mi vědět, až budou levely a achievementy IRL..

Autor: Martin | Martin A°
Martin A°
Grafik, editor
Tagy: ,

Fatal error: Call to undefined function sharing_display() in /data/www/16239/playr_cz/wp-content/themes/playr-emag/loop-single.php on line 79