Vánoční novinky a události

/Akce

Přišel vánoční a s ním i klasicky hromada akčních záležitostí, událostí a vůbec. A protože to moc nemá smysl rozdělovat do samostatnejch novinek, vezmeme to pěkně všechno dohromady.

Rozhodně největší herní událostí ve střední Evropě (s trochou nadsázky) je spuštění našeho shopu, kde můžete kupovat herní pecky za markantní slevy ;) Ale o tom už asi víte..

Humble Bundle 7

Před pár dny nám pánové z Humble Bundle přichystali další várku kvalitních indie her, které si rozběháte jak na Win, tak na MacOS i Linuxu.

Kvalitativně nezůstává tento bundle oproti minulým pozadu, ba naopak – posuďte sami, co zakoupením balíčku získáte:

  • Dungeon Defenders + DLC *
  • Legend of Grimrock *
  • Snapshot
  • The Binding of Isaac + DLC Wrath of the Lamb
  • Closure
  • Shank 2
  • a mimojiné i nezávislý film o nezávislých hrách Indie Game: The Movie

Hry s hvězdičkou dostanete jen při platbě vyšší než je průměr. Součásí bundlu je i šest soundtracků z těchto her (MP3/FLAC), tak aspoň rozšíříte svou legální sbírku hudby. Pokud o Humble Bundle slyšíte prvně a chcete vědět víc, zkuste nějaký z našich starších článků, kde se jim věnujeme podrobněji.

Z vlastní zkušenosti můžu doporučit Dungeon Defenders – zajímavou mutantku herních žánrů s podporou kooperace s kámošema. Zábava zaručena.

Steam Holiday Sale

Jak už bývá zvykem, Steamu zase hráblo a v době vánočních svátků „vyprodává sklady“ a nabízí hromady her za obří slevy. Na zlevněné hry koukejte pravidelně, nabídka se totiž každý den obměnuje, takže se velmi pravděpodobně dočkáte těch her, na který si už nějakou dobu brousíte zuby ;)

PlanetSide 2 XP a SC bonusy

Pokud PlanetSide 2 milujete tak jako my, určitě vás potěší dvojnásobný XP bonus během prázdnin – od pátku 21. 12. do středy 2. ledna. Během tohoto období budete dostávat dvojnásobek zkušeností, což ocení každý, až na vaše blízké, kteří s vámi budou chtít trávit svátky offline.. Pokud jste si zaplatili Membership, budete dostávat ne dvojnásobek, ale dokonce čtyřnásobek XP.

Kromě toho máte dnes, 21. 12., možnost získat trojnásobek tzv. Station Cash při zakoupení za reálné peníze. SC funguje jako alternativní měna k certifikačním bodům ve hře a umožňují vám odemykat exkluzivní itemy a zbraně. Při zakoupení dostanete trojnásobek SC oproti normálnímu „kurzu“.

Xmas Bundle 2.0

A pokud vám toho je pořád málo, mrkněte na Xmas Bundle 2.0 od Indie Royale, kteří se inspirovali u Humble Bundlů a tedy fungují na stejném principu.

Je to zkrátka hromada, ale to nejdůležitější jsme si nechali nakonec – všem vám od srdce přejeme fajn svátky, užívejte volna a hodně nejen herních úspěchů do novýho roku!

Těšíme se na vás v 2K13!
– Redakce Playr.cz

Autor: Martin | Martin A°
Martin A°
Grafik, editor
Tagy: , ,

Fatal error: Call to undefined function sharing_display() in /data/www/16239/playr_cz/wp-content/themes/playr-emag/loop-single.php on line 79