Playr update – Gaming Shop!

/Novinky
Playr Gaming Shop

Dnes máme tu čest vás seznámit s dalším velkým updatem našeho webu! Jednalo se o dvě poslední „stěžejní“ části webu a tak jsme skutečně nadšeni, že už jsou online. Takže co jsme si to pro vás připravili?

Playr Gaming Shop

První a rozhodně nejzajímavější přídavek je náš nový „Gaming Shop„, kde vám teď před Vánoci servírujeme pár velmi kvalitních her za zlomkové ceny oproti krabicovým a Steamovým verzím. Za vypíchnutí rozhodně stojí např. šílené Far Cry 3 za 790 Kč, humorem narvaný Borderlands 2 za 650 Kč (!) a klasiky jako CS 1.6, Supreme Commander a Aliens vs Predator. Berte to od nás jako takovej vánoční dárek a udělejte radost sobě nebo někomu z vaší party.

Wiki

+7 Knowledge!

Další novinkou je dlouho plánovaná Wiki, která bude postupem času plnit funkci takového centrálního archivu/rejstříku, kam budeme kategoricky třídit linky o tématech, kterým se tu věnujeme. Prozatím jde spíš o první „skeče“, tato sekce je stále rozpracovaná (omluvte nedodělky).

Na Wiki prozatím najdete několik nových informačních článků, které se motají kolem našeho e-shopu – věnují se tedy digitální distribuci her, aktivací klíčů na Steamu a představují platební systém PayPal (další články, např. jak si PayPal zařídit, plánujeme v blízké budoucnosti).

Hyper komentáře

Všechny příspěvky lze klasicky komentovat – pravděpodobně jste si všimli, že jsme změnili systém komentářů. Aktuální komentáře podporují přihlášení přes Google, Facebook, Twitter a Disqus účty, hodnocení komentářů (šipkami ∨ a ∧) a další komunitní vychytávky – neváhejte tedy psát a posílat návrhy a kritiku.

Doufáme, že jste z novinek nadšeni stejně jako my. Aby toho nebylo málo, můžu prozradit, že co nevidět příjde již druhá soutěž – ale oproti první to bude mnohem větší maso! Tak nás sledujte a nebudete litovat ;)

Autor: Martin | Martin A°
Martin A°
Grafik, editor
Tagy: ,

Fatal error: Call to undefined function sharing_display() in /data/www/16239/playr_cz/wp-content/themes/playr-emag/loop-single.php on line 79