CSPromod 1.1 Volně ke stažení od neděle! (stále ve verzi beta)

/Beta

Po peripetiích a nesplněných deadlinech, které měl vývojářský tým Counter strike Promodu, tu máme konečně fixlou a plně hratelnou BETU! Minulý týden v sobotu se velmi rychle zaplnily servery po dlouho očekávaném releasu patche, který upravuje spoustu bugů a hlavně zlepšuje celý gameplay a celkově game feeling se přilbližuje 1.6. Pro srdcaře jako jsem třeba já nebo Quattrov je to výborná zpráva. Kdo by s radostí nevzpomínal na první pocity z hraní CSka, že ano?!

Po více než roce mlčení a žádných informací minulý týden získala verze 1.09 skvělý ohlas od komunity s velkou nadějí do budoucna.. Mohl by to být milník v CS historii, bohužel však je to hra, která spíše rozdělí hráče mezi již 4 verze hry – máme tu totiž stále 1.6kaře, zarputílé sourcaře, nějakou dobu už i Gočkaře a nyní i Promoďáky. Je tedy otázka jak moc hra bude hraná, jestli se najdou sponzoři na turnaje atd…

Jak se ale říká za zkoušku to určitě stojí, vzhledem k tomu že vývojařský tým to dělal jako hobby doma na koleni a celá hra je tak volně ke stažení!

http://cspromod.com

Autor: kooksin |
Honza Bartůněk
Tagy: ,