CSPromod 1.1 Volně ke stažení od neděle! (stále ve verzi beta)

/Beta
cs-promod

Po peripetiích a nesplněných deadlinech, které měl vývojářský tým Counter strike Promodu, tu máme konečně fixlou a plně hratelnou BETU! Minulý týden v sobotu se velmi rychle zaplnily servery po dlouho očekávaném releasu patche, který upravuje spoustu bugů a hlavně zlepšuje celý gameplay a celkově game feeling se přilbližuje 1.6. Pro srdcaře jako jsem třeba já nebo Quattrov je to výborná zpráva. Kdo by s radostí nevzpomínal na první pocity z hraní CSka, že ano?!

Po více než roce mlčení a žádných informací minulý týden získala verze 1.09 skvělý ohlas od komunity s velkou nadějí do budoucna.. Mohl by to být milník v CS historii, bohužel však je to hra, která spíše rozdělí hráče mezi již 4 verze hry – máme tu totiž stále 1.6kaře, zarputílé sourcaře, nějakou dobu už i Gočkaře a nyní i Promoďáky. Je tedy otázka jak moc hra bude hraná, jestli se najdou sponzoři na turnaje atd…

Jak se ale říká za zkoušku to určitě stojí, vzhledem k tomu že vývojařský tým to dělal jako hobby doma na koleni a celá hra je tak volně ke stažení!

http://cspromod.com

Autor: kooksin |
Honza Bartůněk
Tagy: ,

Reakce k článku

  • Jiří Cerhan

    Promodu jsem celkem věřil v době co to oznámili. Jenže od tý doby vyšlo CS GO což tak trochu vyžralo veškerou pozornost. Vývoj se táhne pěkně dlouho a vzhledem k nezávislosti projetu se bojím že nebude dostatečná mediální podpora aby to vzbudilo dost velký zájem, který by mohl nalákat sponzory.

    Kdyby to vyšlo před goučkem asi by to mělo větší šance než teď

  • Filip Vincůrek

    Že jsem o tom ještě neslyšel? Jsem zvědav, 1.6 má geniální hratelnost, ale source design lahodí víc. Jsem na to zvědav.