Novinky & co chystáme..

/Novinky

Vážení Playři.. Jako první bysme vám všem chtěli poděkovat za vaši podporu. Fakt si toho vážíme a je to jedna z věcí, která nám dělá obrovskou radost a podněcuje v nás motivaci a další aktivitu.

Menší retrospektiva..

Už je to přes měsíc, co jsme online (i když na sociálních sítích už jsme aktivní skoro rok), tak cítíme jako povinnost vás seznámit s tím, co se doposud událo a hlavně co chystáme dál (ať nejsme jediný, co slintaj‘).

Přítomnost

Na první pohled se může zdát, že náš entuziasmus opadl, ale opak je pravdou.. Web, který právě pročítáte sice online je, ale je jenom zlomkem z toho, co chystáme. A právě proto, že makáme na jeho dokončení (jak napovídá mezera v menu nahoře), nemáme zrovna moc času na nové články.

Zatím u nás najdete novinky z herního a IT světa, které považujeme za zajímavé a/nebo důležité – nehodláme vás krmit plevelem, jenom abysme měli nějakej obsah. Dále několik recenzí na hry, které vám srdečně doporučujeme (nenajdete u nás hry, co za nic nestojí.. kdo o tom chce číst?), naše první video pokusy a v neposlední řadě i fórum.

Budoucnost

A co že to pro vás připravujeme? Ve zkratce „solidní mazec“. Chystáme pro vás velkou pecku, kterou – jak věříme – oceníte všichni. Co to bude prozatím neřekneme, ale určitě vám to neunikne (o to už se postaráme).

Kromě toho začíná být Playr i poměrně aktivní na poli kompetitivního hraní, což mají na starosti především naše Counter-Strike klany a to sice 1.6 a GO. Nově se taky formuje guilda v Guild Wars 2 a pravděpodobně se nevyhneme ani League of Legends a PlanetSide 2 :]

ts3.playr.cz

Nicméně abyste ani teď neodešli s prázdnou, zveme vás na náš zbrusu nový TeamSpeak 3 server, který jste si mimochodem sami přáli (ok, trochu nadsázky..) – aneb fakt se zapojte do dění, máte možnost určit směr ;)

Připojíte se jednoduše – po stažení klienta se připojte na ts3.playr.cz a buď využijte některé z Free místností nebo si zažádejte o vlastní zaheslovanou místnost (ať na vás nepříjde troll). Všechno pochopitelně zdarma, to snad ani neni nutný dodávat..

Feedback

Ať nás sledujete už od prvopočátku nebo jenom týden, moc nám píchne jakákoli vaše odezva. Co změnit, čím ztrácíme čas, čemu se víc věnovat a další připomínky vítány.

Díky a vydržte s náma ;)

Autor: Martin | Martin A°
Martin A°
Grafik, editor
Tagy: ,

Fatal error: Call to undefined function sharing_display() in /data/www/16239/playr_cz/wp-content/themes/playr-emag/loop-single.php on line 79